+38 (097) 676-42-47

Підприємство виробляє коптильні камери, додаткове і допоміжне обладнання щоб виконувати КОПЧЕННЯ риби, морепродуктів, м'ясних виробів. Весь виробничий цикл - від порізки металу до блокової збірки - виконується на власних виробничих площах. Якщо вам потрібна надійна і функціональна коптильня промислова, то у ви можете замовити у нас будь-яку модель для успішного бізнесу.

Безумовно, копчені вироби з м'яса і риби поживні, ароматні. Для того щоб процес копчення пройшов вірно необхідна спеціальна КОПТИЛЬНЯ. РИБА, яка пройшла обробку в коптильні, відрізняється прекрасним смаком і зберігається тривалий час в будь-який сезон року.

З огляду на конструктивні особливості продукції, що випускається - коптильні камери, солеконцентратори (короба, ємкості призматичної форми), основну частину вихідних матеріалів становить листовий метал. Порізка тонколистового і середньолистового металопрокату здійснюється на листових (гільйотинних) ножицях, товстий лист - газовими горілками. Ділянка також оснащена пресом для гнуття, який відповідає за формоутворення корпусів прямокутної коробчатої форми.

Збірка готових виробів - коптильних камер, вентиляційних коробів, клітей та іншої продукції виконується на ділянках каркасної і блокової збірки. Виготовлення окремих деталей і вузлів здійснюється на механічній дільниці і ділянці дрібних зварювальних робіт.

В кінці виробничого циклу кожна коптильня промислова та інші вироби проходять технічний контроль і випробування.

Виробничі приміщення підприємства обладнані всіма необхідними підйомно-транспортними механізмами, ділянки укомплектовані кваліфікованими кадрами. При сезонному збільшенні випуску продукції або виконанні великих термінових замовлень робота виробничих ділянок організовується в 2 зміни.

Готова продукція - коптильні камери, окремі вузли, запчастини та комплектуючі - може відпускатися зі складу підприємства чи доставлятися покупцеві. Комплектні поставки устаткування коптильні виконуються з доставкою на місце установки з виїздом наших фахівців для монтажу, налагодження та навчання персоналу замовника.

Всі права на сайт належать ПП "Магістраль Черкаси" Розрабка - Центр інтернет-маркетингу "SEO-City