+38 (097) 676-42-47

Якщо в ресторані налагодити виробництво копченостей - м'яса, риби, то з'являється можливість значно розширити меню і отримати додатковий дохід. Адже ці продукти користуються незмінно високою популярністю. Для цих цілей використовується професійна коптильна камера певних обсягів.

Коптильне обладнання для ресторанів

Власна коптильня в ресторані - це круто! Адже ваш шеф-кухар зможе готувати страви за ексклюзивними рецептами. У такій установці можна зі стандартного напівфабрикату отримати продукт з таким смаком, який більше ніде не знайти. Що неодмінно оцінять відвідувачі. Вони обов'язково повернуться до вас ще і ще раз.

коптильна камера

Витратьте трохи часу на експерименти - змінюйте на свій розсуд набір спецій, режим обробки, і ви станете володарем фірмового рецепта копченої риби, м'яса, сиру, морепродуктів. Таке блюдо можна подавати на стіл в залі або організувати продаж на винос. А для ще більшої привабливості ви можете дозволити відвідувачам спостерігати за процесом його приготування.

Для ресторанів та невеликих підприємств громадського харчування найбільш підходять установки, що виробляють копчення з використанням електростатичного електрики. Така коптильна камера компактна, проста і безпечна в обслуговуванні.

На базі фермерського господарства можна використовувати класичні промислові коптильні установки, здатні обробляти до ста кг вихідної сировини за одне завантаження.

Для тих, хто починає освоювати копчення

Якщо ви ще не маєте досвіду у виробництві копченостей, вам не уникнути помилок. Одна з основних - використання дрібнофракційної тирси. Найкраще підходить для цього тріска розміром з ніготь великого пальця дорослої людини. Вона дає стійкий і щільний дим, що добре проникає в товщу вихідного продукту.

Найкраще для копчення підходить тира деревини яблуні, вишні. Непоганий результат дає вільха. З дубом треба бути дуже обережним, якщо перестараєтеся, то копченості матимуть занадто терпкий смак. Додавання тирси черемхи, смородини, виноградної лози, надають копченостям пікантний смак. Тирсу можна вимочити в пиві, трав'яних настоях, це додасть копченостям особливо тонкий смак і аромат.

При виборі портативної коптильної камери орієнтуйтеся на можливу кількість клієнтів, посадочних місць в обідньому залі ресторану. Якщо їх не більше п'ятдесяти, то вам підійде установка потужністю від 7 до 14 кілограм готового продукту на виході. При більшому потоці клієнтів оптимальна продуктивність коптильні 20-25 кілограм на добу.

Всі права на сайт належать ПП "Магістраль Черкаси" Розрабка - Центр інтернет-маркетингу "SEO-City